Proc GDPR?
pozitivni dopad
zmena
article15
article17
article20
article25
article33
article35
article37
article38
article83

Partneři

KYBEZ

Naše předsednická organizace AXENTA a.s. je členem platformy KYBEZ. 

KYBEZ je platforma pro efektivní spolupráci akademických institucí a komerčních firem zabývajícími se osvětou, systematickým vzděláváním, managementem, službami a technologiemi v oblasti bezpečnosti informací, a to včetně kybernetické bezpečnosti a obrany.

Více informací najdete zde

 

S it-sa máme již druhým rokem uzavřenu partnerskou smlouvu o spolupráci v rámci konání veletrhu IT Security and Congress. Tento rok se veletrh koná ve dnech 18.10. - 20.10. 2016 v Norimberku.

Kořeny konference it-sa sahají do konání bezpečnostních konferencí v Mnichově. Od roku 2009 je it-sa pořádána jako separátní exhibice na výstavišti v Norimberku. Vysoký zájem potvrzuje, že myšlenka vytvořit samostatnou každoroční platformu pro KB byla správná. it-sa se řadí mezi nejdůležitější  IT bezpečnostní akce na světě. Rozmanité spektrum produktů, řešení a Congress@it-sa nabízejí příležitost poznávat, sdílet a diskutovat témata v oblasti KB. 

Více informací o konferenci najdete zde: it-sa

 

QuBit

S QuBit jsme nastartovali spolupráci začátkem roku 2017. 

Qubit Cybersecurity Konference se snaží přinášet aktuální informace kybernetické komunitě střední Evropy ze západního světa.

Qubit vytváří jedinečnou platformu pro sdílení myšlenek v oblasti informační bezpečnosti napříč odvětvími a profesemi.
Navažte spojení s QuBit konferenci dnes a poznejte nejnovější inovace a nápady.

Více informací najdete zde: QuBit

Partneři